لگو سری Nexo Knights مدل Macys Thunder Mace 70319

معرفی اجمالی محصول

لگو سری Nexo Knights مدل Macys Thunder Mace 70319

شوالیه‌های ما (Macy Halbert) و (Macy Bot) در یک جنگ سخت با (Crust Smasher) هستند. فکر می‌کنید بتوانند این دشمن سرسخت را شکست داده و پیروز شوند.

سه مینی فیگور سه شخصیت مجموعه (Macys Thunder Mace) از سری (Nexo Knights) است. این مجموعه ۲۰۲ تکه در یک بسته به ابعاد ۱۹٫۱ × ۶٫۱ × ۲۰٫۵ قرارگرفته‌اند. در این مجموعه یک ماشین دارد که دو قسمت کناری آن توسط پیچی که در قسمت پشتی آن قرار دارد، تغییر کرده و به سمت بالا می‌رود و دو سری گلوله‌های کوچک قرمزرنگ آماده پرتاب به‌سوی Crust Smasher هستند. کیفیت ساخت و رنگ این مجموعه بسیار خوب بوده و یک هدیه مناسب برای پسربچه‌های عاشق مبارزه است. شرکت ۸۰ ساله لگو با فعالیت‌های متنوع در زمینه‌های گوناگون سری «شوالیه‌های نکسو» را کاملاً پسرانه و خیالی و مناسب با روحیات پسرانه ساخته است. اگر کودکان و نوجوانانی ۸ تا ۱۴ ساله دارید، خرید این مجموعه را به شما توصیه می‌کنیم. این مجموعه به علت داشتن قطعات ریز برای کودکان زیر ۳ سال مناسب نیست.

قطعات کوچک در این مجموعه به کودکان کمک می کند تا دقت و تمرکزشان را بالا برده و موجب افزایش هماهنگی میان دست و چشم آن‌ها می‌شود. از طرفی دیگر داشتن این قطعات کوچک در افزایش توانمندی ماهیچه‌های ظریف دستان بچه‌ها بسیار موثر است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *